Rybářské potřeby mmfish.cz...
Většina zboží skladem...
...vše pro úspěšnou rybařinu!!!
Zahajte novou sezonu úspěšně...

Recenze

Na této stránce naleznete články o vybavení, které prodáváme...

Bivak Mivardi New Dynasty XL je zvětšenou a inovovanou verzí zřejmě nejúspěšnějšího bivaku, prodávaného na našem trhu v posledních letech. Představuje zajímavou kombinaci velkého vnitřního prostoru při zachování půdorysu stávajícího modelu New Dynasty. Rozměry podlážky se změnily jen minimálně, ale nárůst využitelného vnitřního prostoru je patrný na první pohled. Nový model XL má přepracovanou konstrukci. Celková výška bivaku je nyní 170cm a může být dále regulována dle aktuálně zvolené šířky bivaku. Šířka je nastavitelná ve třech krocích po 15cm. Vzhledem k rozměrům bivaku jsou rozpěrné tyče nyní umístěny v průvlacích, které zajišťují dokonalé vypnutí pláště a tím i spolehlivé stékání vody z vrchní části bivaku. Vnitřní prostor nyní umožňuje umístění 3 velkých rybářských lehátek se zachováním průchozích uliček nebo extrémní pohodlí při použití jednou nebo dvěma osobami.


číst více...

Když jsem se před pár lety rozhodoval o koupi nového bivaku, který měl nahradit můj starý a už rozpadající se, vůbec jsem neměl představu o tom, jak by měl ten nový vypadat. Věděl jsem však, že chci něco většího, kvalitnějšího a za rozumnou cenu. Na jednom z veletrhů jsem tehdy objevil horkou novinku a to již zmiňovaný bivak New Dynasty. Jako postavený na mě udělal opravdu velký dojem a já věděl, že je to přesně to, co hledám.


číst více...

Po posledním testu Brolly New Dynasty, jsem při novém testování věděl, do čeho jdu. U vody jsem rozbalil nový bivak od Mivardi jménem Professional. Brolíčko nemělo chybu a tak jsem předpokládal, že zpracování a funkčnost bivaku se ponese ve stejném duchu.


číst více...

Už jsou to tři roky, co jsem zpracovával recenzi na tehdy první verzi nahazovacího sonaru Deeper Fishfinder. Tenkrát se jednalo o verzi, kdy bylo třeba zařízení propojit pomocí technologie bluetooth s chytrým mobilním telefonem a mohli jste zkoumat pomocí nainstalované aplikace dno. Doba však pokročila a dnes tu máme dvě nové verze Deeperu, a to Deeper PRO a Deeper PRO+. Hlavní inovací těchto modelů je to, že vysílají WiFi signál a připojíte se k nim už pomocí této technologie, takže tím získáte oproti starší bluetooth verzi výrazně lepší dosah (až 100 metrů). Nových funkcí a vylepšení je ale ještě daleko více a na to všechno se podíváme v této recenzi.


číst více...

V tomto článku se pokusím popsat kladné a záporné vlastnosti pletených šňůr, které určitě všichni známe a používáme k lovu kaprů. V čem jsou lepší a v čem naopak zaostávají před monofilem?


číst více...

Do naší redakce lovkapra.com nám byly zaslány k vyzkoušení a otestování dva pruty od firmy Prologic. Obdrželi jsme jak levnější variantu, která se prodává pod označením C1 Carp, tak i tu o něco málo draží – C2 Carp. A jak tyto pruty od Prologic, které svojí cenou můžeme zařadit do základní kategorie kaprových děliček, obstály v našem uživatelském testu? Právě o tom budou následující řádky.


číst více...

Celouzavíratelný deštník od firmy JAF International. Deštník je čtvercového tvaru o průměru 2,5 m, který je nepromokavý a zcela uzavíratelný. Výrobek je tedy možné používat jako samostatný deštník, deštník s bočnicemi nebo zcela uzavřený deštník. My jsme ho vzali k vodě, abychom vám mohli sdělit naše dojmy a poznatky z jeho používání.


číst více...

Pojďme se podívat na návazcové materiály slovenské firmy MOSS.SK, která je výhradním distributorem slovenské značky FIN. Ta je členem EFTTA CHARTER LINE. Nevíte, o co se jedná? Podpisem charty se FIN zavazuje udávat přesné průměry a nosnosti u všech nabízených produktů. Tím pádem jsou veškeré udávané parametry přísně zkoušené v laboratořích, aby nedocházelo ke klamání zákazníka nepravdivými údaji. FIN podepsala chartu jako čtyřicátá značka z celého světa (první z okolních států).


číst více...

Od slovenské firmy MOSS.SK jsme obdrželi k testu štíhlý a lehký kaprařský prut – Delphin Etna Carp, který zaujme nejen svojí velice příznivou cenou. Děličku jsme tedy vzali k vodě a vyzkoušeli ji během třídenního rybolovu, abychom vám tento prut mohli představit v krátké videorecenzi. Kromě prutu jsme do redakce dostali také pletenou šňůru Direct Carp MAIN LINE, která se používá jako hlavní šňůra na naviják. Neváhali jsme a otestovali jsme také ji. Dále jsme se podívali také na zajímavý přípravek KNOT LOY, který pochází též od slovenské značky FIN a najdete ho v každém balení vlasce této firmy (případně lze zakoupit i samostatně). Toto všechno a nejen to, uvidíte v následujícím videu, které jsme pro vás připravili         .


číst více...

Firma MOSS.SK nám do redakce zaslala k testu stojan ROD POD DELPHIN RPX-3, který patří mezi nejlehčí celokovové stojany na trhu. I přes svou nízkou váhu však působí stabilně. Díly jsou přesně vyrobeny a smontovány. Jakákoliv manipulace se stojanem je jednoduchá. Veškeré části do sebe přesně zapadají, což umožňuje nastavení stojanu bez jakéhokoliv zadrhávání. RPX-3 zvládne pohodlné uložení až čtyř prutů najednou. Rod Pod nezaostává ani ve variabilitě. Délku stojanu je možné nastavit v rozmezí 84 – 138 cm. S použitím náhradních nohou pro RPX-3 s rozmezím nastavení 70 – 140 cm, je možné stojan nastavit až do výšky více než 130 cm (náhradní nohy nejsou součástí dodávky, s použitím standardních nohou lze nastavit výšku maximálně na 80 cm). Stojan je dodáván v nepromokavém pouzdře. Jak ROD POD DELPHIN RPX-3 vypadá v praxi u vody, na to se můžete podívat v následujícím videu:

http://www.mmfish.cz/cz/produkt/rod-pod-delphin-rpx-3.html


číst více...

Kaprový naviják ANACONDA PC 52-R


číst více...

Nový kaprový navíják Anakonda Tomahavk 12000


číst více...

Nový povedený kaprový naviják německé firmy Anakonda


číst více...